O nas

Ekstremalne Roztocze

Zdjęcie kajaków płynących po rzece na Roztoczu
Od wielu lat zajmujemy się organizacją spływów kajakowych po Roztoczu. Siedzibą naszej firmy jest Guciów, malowniczo położona wieś przy rzece Wieprz. Z Guciowa też rozpoczynamy spływy, w kierunku Bondyrza.
W pobliżu naszej przystani posiadamy centrum paintballowe Roztocze, oraz miejsce na grilla, dzięki czemu również po spływie możecie spędzić miło czas ze znajomymi.
Zapraszamy na spływy kajakowe jednym z piękniejszych odcinków rzeki Wieprz na Roztoczu. Mowa o spływie na trasie Hutki - Guciów. Pod adresem Guciów 36 znajduje sie przystań kajakowa z bezpłatnym parkingiem skąd zawieziemy Państwa na niezwykły spływ rzeka Wieprz. W cenie spływu zapewniamy Państwu transport na start oraz odbiór z mety spływu. Istnieje również możliwość skorzystania z altany oraz ogniska.

Kajaki

Kajaki
Spływy na trasie Hutki - Guciów. Pod adresem Guciów 36 znajduje sie przystań kajakowa z bezpłatnym parkingiem skąd zawieziemy Państwa na niezwykły spływ rzeką Wieprz.

Paintball

Paintball
Niedaleko naszej przystani kajakowej znajduje się nasze centrum Paintballowe, gdzie razem z przyjaciółmi możecie zaszaleć bawiąc się w "gry wojenne" za pomocą markerów paintballowych.
Logo Stopka
Guciów 36
22-470 Zwierzyniec
tel. +48 881 331 122
email: kontakt@roztoczekajaki.pl
www: https://roztoczekajaki.pl