Kajaki Krasnobród

Spływy Kajakowe Krasnobród

Zapraszamy Cię do niezapomnianej przygody w Krasnobrodzie, gdzie możesz odkryć piękno i spokój rzek i przyrody. Jesteśmy specjalistami w organizacji spływów kajakowych, które umożliwią Ci eksplorację tego wyjątkowego miejsca.

Nasze spływy kajakowe to idealna okazja, aby oderwać się od codzienności i w pełni zanurzyć się w naturze. Krasnobród słynie z malowniczych krajobrazów i dzikich przestrzeni, które stanowią doskonałe tło dla Twojej przygody na kajaku.

Nie musisz posiadać doświadczenia w kajakarstwie, aby wziąć udział w naszych spływach. Nasza wykwalifikowana kadra instruktorów zapewni Ci niezbędne szkolenie i wsparcie, abyś czuł się komfortowo i pewnie na wodzie. Możesz wybrać spośród różnych tras dostosowanych do Twoich preferencji i umiejętności.

Podczas naszych spływów będziesz mógł cieszyć się nie tylko aktywnością fizyczną, ale także pięknymi widokami i niezwykłą fauną i florą Roztocza. Spotkasz różnorodne gatunki ptaków, roślinność charakterystyczną dla tego regionu oraz urokliwe miejsca, które zapadną Ci w pamięć.

Nasza firma zapewnia kompleksową obsługę, włączając w to wynajem wysokiej jakości sprzętu kajakowego oraz transport. Dbamy o Twoje bezpieczeństwo i zadowolenie, dlatego stawiamy na profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego klienta.

Przygotuj się na niezapomnianą przygodę na Kajaki Krasnobród! Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach, trasach i dostępnych terminach. Pozwól nam być Twoim przewodnikiem po tajemnicach Roztocza i wprowadź w swoje życie kajakarską pasję!Potrzebujesz więcej adrenaliny ? Sprawdź nasz Paintball Roztocze

Kajaki - Krasnobród - zdjęcie zwodowanego kajaka
Kajaki i sprzęt na którym organizujemy spływy
RTM BRIO

RTM BRIO

Kajak dwuosobowy z miejscem dla dziecka.
Kamizelka ratunkowa

Kamizelka ratunkowa

Standardowa kamizelka ratunkowa
ROTEKO SPRINTER II

ROTEKO SPRINTER II

Kajak dwuosobowy.
Kamizelka ratunkowa

Kamizelka ratunkowa

Kamizelka wersja moro.
GT 10,5

GT 10,5

Kajak jednoosobowy.
Kamizelka ratunkowa

Kamizelka ratunkowa

Kamizelka wersja wojskowa.
Wiosło kajakowe

Wiosło kajakowe

BOREAL SENIOR PROSTE (Twin Evo)
Wiosło kajakowe

Wiosło kajakowe

SWISS 1CZ PROSTE

Mapa spływów

Kiedy wybrać się na kajaki do Krasnobródu ?


Lato:
Większość osób wybiera terminy wakacyjne, co jest oczywiste ze względu na okres urlopowy oraz ciepłe słoneczne dni. Roztocze jest wtedy w pełnym rozkwicie i można podziwiać naprawdę piękne widoki. Również i my zachęcamy do spływów kajakowych w okresie wakacyjny. Należy jednak brać pod uwagę, że sezon letni wiąże się ze wzmożonym ruchem a podczas weekendów na rzece pływa naprawdę bardzo dużo kajaków. Dlatego osoby które wolą delektować się spokojnym spływem zachęcamy do odwiedzenia naszej przystani kajakowej na tygodniu, wtedy na rzece będzie na pewno o wiele spokojniej ;)

Jesień:
To czas kiedy Roztocze pokrywa się tysiącem kolorów, są to niezapomniane widoki, na rzece robi się spokojniej chociaż ta zaczyna przybierać i płynąć nieco szybciej niż w okresie letnim. Dla miłośników pięknych widoków i mniejszego ruchu jesień to idealny termin na spływy kajakowe przez Roztocze.

Zima:
Drzewa pokryte białym puchem, brzegi rzeki zamarznięte. Zima to czas na najbardziej Ekstremalne spływy. Wszystkich chętnych na zimowy spływ zapraszamy do konaku :)

Wiosna:
Przyroda budzi się do życia, Roztocze zaczyna się zielenić. Na początku wiosny (kwiecień) spływy mogą być trudniejsze niż latem czy jesienią. Rzeka ma bardzo dużo wody, a nurt czasami jest naprawdę silny. Dodatkowo Wieprz na trasach spływów nie jest jeszcze dokładnie oczyszczony. Możemy więc spodziewać się więcej niż w innych sezonach przeszkód takich jak np: zwalone drzewa przez które nie damy rady przepłynąć i konieczne będzie przenoszenia kajaka. Ale to są właśnie Ekstremalne spływy więc jeśli ktoś lubi adrenalinę to początek wiosny będzie dla niego idealnym momentem na spływ kajakowy na Roztoczu. Jeśli jednak wolimy bardziej leniwą podróż to w okolicach maja wszystko wraca do normy, poziom rzeki się normuje a przeszkody w większości zostają usunięte. 
Kajaki Roztocze - zdjęcia kajaku zacumowanego przy rzece na Roztoczu

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi odnośnie Kajaków Krasnobród

  • Jakie są wymagania dotyczące umiejętności kajakarskich, aby wziąć udział w spływach organizowanych w Krasnobrodzie
Odpowiedź: Nie jest wymagane posiadanie doświadczenia w kajakarstwie. Nasi instruktorzy zapewnią Ci niezbędne szkolenie przed spływem i polecą odpowiednią do Twoich umiejętności tresę spływu

  • Jak długo trwają typowe spływy kajakowe Krasnobród?
Odpowiedź: Czas trwania spływów zależy od wybranej trasy. W zależności od preferencji i umiejętności, trasy mogą trwać od godziny/godziny 30 minut do pięciu/szeciu godzin.

  • Czy muszę posiadać własny sprzęt kajakowy, aby wziąć udział w spływach?
Odpowiedź: Nie, nie musisz posiadać własnego sprzętu kajakowego. Kajaki Krasnobród zapewniają wynajem wysokiej jakości sprzętu, włączając w to kajaki, wiosła i kamizelki ratunkowe.

  • Jakie są koszty udziału w spływach kajakowych?
Odpowiedź: Koszty udziału w spływach zależą od wybranej trasy i długości spływu. Szczegółowe informacje dotyczące cen można znaleźć w zakładce trasy spływów lub skontaktować się bezpośrednio z nami.

  • Czy dzieci mogą wziąć udział w spływach kajakowych?
Odpowiedź: Tak, dzieci mogą wziąć udział w spływach kajakowych. Istnieją trasy dostosowane do różnych grup wiekowych i umiejętności, a nasi instruktorzy zapewnią odpowiednie wsparcie.

  • Czy spływy kajakowe odbywają się w każdą pogodę?
Odpowiedź: Spływy kajakowe odbywają się w większości warunków pogodowych, chyba że występują niebezpieczne warunki atmosferyczne. W przypadku złej pogody, możemy dostosować trasę lub zaproponować inny termin.

  • Jak mogę zarezerwować miejsce na spływie kajakowym?
Odpowiedź: Możesz zarezerwować miejsce na spływie kajakowym poprzez kontakt telefoniczny, e-mailowy lub za pośrednictwem formularza rezerwacyjnego dostępnego na naszej stronie internetowej w zakładce "Kontakt"

  • Czy muszę posiadać ubezpieczenie, aby wziąć udział w spływach kajakowych?
Odpowiedź: Zalecamy posiadanie ubezpieczenia turystycznego lub ubezpieczenia od nieszczęśliwych wypadków. Ubezpieczenie nie jest jednak wymagane, ale uczestnicy spływów biorą udział na własną odpowiedzialność.

  • Czy muszę znać Krasnobróda, aby wziąć udział w spływach kajakowych?
Odpowiedź: Nie, nie musisz znać Krasnobrodu. Nasza firma zapewnia szczegółowe informacje dotyczące tras i udziela niezbędnych wskazówek przed rozpoczęciem spływu.

  • Czy Ekstremalne Roztocze - Kajaki Krasnobród organizują także inne formy aktywności na Roztoczu ?
Odpowiedź: Tak, oprócz spływów kajakowych, organizujemy również gry Paintballowe na Roztoczu.

Możesz skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji na ten temat.
Logo Stopka
Guciów 36
22-470 Zwierzyniec
tel. +48 881 331 122
email: kontakt@roztoczekajaki.pl
www: https://roztoczekajaki.pl